InnTeck SKF:KITG-48W-HD
34 in stock
  • Fully secure checkout
  • Trusted by thousands
  • Rated and reviewed
Fork Seal Kit - GREEN-One seal and wiper, 48 mm, WP
Fitment
Make Model Year
KTM SX 350 F 2011-2026